Hakkımızda

Güven Otomotiv olarak Mercedes ve BMW konusunda alanında uzman ekibimizle siz müşterilerimize yedek parça ve tamir bakım servisi olarak ... yılından beri hizmet vermekteyiz. 

15 bini aşkın çeşit ürün yelpazemizle Trabzon ve çevre illerde bu alanda en önde gelen bir firma olmaktan gurur duymaktayız. Yıllardan beri süre gelen bu hizmetimizi bir adım daha öteye taşıyarak, 2020 yılından itibaren kapsamlı ürün yelpazemiz ve geniş stoklarımız ile müşterilerimize online olarak da orjinal ve oem yedek parça satışı için yayın hayatımıza başladık. Tüm Türkiye çapında gelecek talepler doğrultusunda kargo gönderimi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Orjinal ve oem yedek parça hizmeti verdiğimiz markalar Mercedes ve BMW binek araçlara ait her türlü donanım, parça ve aksesuar için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak stoklarımızda sorgulama yapabilir ve taleplerinizi temsilci arkadaşlarımıza ileterek en kısa sürede istediğiniz parçaları temin edebilirsiniz.


Tüm Mercedes ve BMW binek ve hafif ticari araçların;

  • Orjinal ve OEM parça temini ve satışı,
  • Arıza Teşhis,
  • Tamir,
  • Bakım,
  • Kodlama ve Programlama,
  • Gizli Özelliklerinin açılması vb.

tüm işlemlerinin güvenle gerçekleştirmekteyiz.


Misyonumuz

"Mercedes ve BMW'de Güvenin Adresi" sloganımız ile ​müşteri memnuniyeti odaklı ve etik değerleri koruyarak marka imajını pekiştirmektir. 


Vizyonumuz

Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve ülke ekonomisine değer katarak, Mercedes ve BMW sürücülerinin güvenle tekrar geleceği bir adres olmaktır.